x

Sarf Market 2004 yılında Mecidiyeköy’de kurulmuş , perakende ve orta ölçekli ofislere kırtasiye ürünleri satışı yaparak iş hayatına başlamıştır.

Müşteri taleplerine göre iş şeklini 2007 yılında tamamen değiştirmiş  olup, yeni  yerinde  orta ve büyük işletmelere kırtasiye ,gıda , temizlik ve diğer tüm ofis ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermeye başlamıştır.

2016 yılında iş hacmini ve hizmet kalitesinin  arttırmak için , 2000m2’lik

yeni yerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Sarf Market , 32 personeli ve  10 dağıtım aracı ile müşterilerine  maksimum iki iş gününde tam ve eksiksiz ürün teslimatı yapmaktadır.

KURUMSAL SATIŞ


Kurumsal firmaların tek bir noktadan ofis ihtiyaçlarının karşılanması ve  maliyet kontrolünü daha rahat yapabilmeleri için; 
       Size Özel Çözümler

B2B sistemimizle, önceden sizin belirlediğiniz ürünler haricinde diğer ürünler sitede görünmez. Bu sayede hızlı ve kolay bir alışveriş yapabilirsiniz.

  • Size Özel Fiyatlar

Sisteme giriş yaptıktan sonra , seçmiş olduğunuz ürünlerin size ait özel fiyatlarını görebilirsiniz. Sonradan sürpriz fiyatlar yada onaylamadığınız bir fiyatla karşılaşmazsınız.

  • Onay Süreci

Verilen siparişlerin bir onay sürecinden sonra işleme alınmasını isterseniz , yapmanız gereken tek şey ekstra bir mail adresini bizle paylaşmak. Siparişler onaylandıktan sonra tarafımızdan işleme alınmaktadır.

  • Kontrol

Aylık belirleyeceğiniz limit dahilinde alışveriş yapabilirsiniz. Limit dolduğunda o ay için sipariş verme hakkınız otomatik kapanır. Bu şekilde ay sonunda sürpriz ekstra masraflarla karşılaşmazsınız.

Kısacası, yıllardır edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için çaba SARF etmekteyiz.

Çözüm Ortaklarımız


Gıda ürünlerinde

Nestle , Mehmet Efendi , Unilever, Lipton , Ofçay , Çaykur , Doğuş Çay ,Pınar , Eti, Tadım, Peyman, Dimes, Erikli, Hamidiye Su, Doğadan, Coca Cola, Huhtamaki , Arnes  , Sırma Soda , Jacobs


Temizlik ürünlerinde

Eczacıbaşı(Selpak-Marathon-Maratem) , Sca Tork , Bozatlı Kağıt-, Eti Kağıt ,Bayer Kimya Discover ,Arı Metal , Ceymop, Ecolab, Bayer Kimya, Diversey

Kırtasiye ürünlerinde  

Leitz , Mas , 3M , Legamaster , Noki , Teknik Atılım , Vege  Fellowes , Akyazı  ,Panda , Edding , Uni-ball ,  Bic , Schneider , Rotring , Vege , Xerox Casıo , Canon , Dymo , Faber Castell

E-BÜLTEN ABONELİĞİ KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
MAİL ADRESİMİZ DİLEK VE ŞİKAYETLERİNİZİ BİLDİRİN satis@sarfmarket.com.tr
TELEFON NUMARAMIZ 7 / 24 İLETİŞİME AÇIĞIZ 0212 213 64 37
© 2015 www.sarfmarket.com.tr Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.