Suma Cafe Kahve Temizleyicileri

SUMA KAHVE TEMİZLEYİCİLERİ

Diversey kimdir; Sealed Air, endüstriyel temizlik ve hijyen ürünleri alanında hizmet verdiği sektörleri yeniden hayal edip, yeniden tasarlayarak daha iyi işleyen bir dünya yaratır. Yaratıcı fikirlerini, farklılaşan uzmanlığı ile birleştirerek yaşadığımız dünyayı ve işlerimizi geliştiren yeni fırsatlar keşfeder, yeni yaklaşımlar oluşturur. Hizmet verdiği sektörler için yapılan işlerde, baştan sona ve sürdürülebilir çözümler üretir.

 

Diversey'den Yeni Bir Ürün !
Güzel bir kahve temiz bir kahve makinesiyle başlar !
Suma Cafe temizlik ürünleri ile size en iyi kahve deneyimini yaşatmaya hazırızSuma Cafe Liquid ile ofiste, evde veya cafe'nizde kahve makinesi temizliği hiç bu kadar kolay olmamıştı: Kahve yağı kalıntılarını temizler, Likit yapısıyla pratik ve hızlı uygulanır, Fosfat içermez. Kahve makinesinin iç parçalarında zamanla kireçlenme olur. Makine temizliğinin yanı sıra, Suma Cafe Descale etkin kireç çözme işlemi yapmayı ihmal etmeyin! En zorlu kireçleri bile yok eder, Hızlı demlenme süresi ve demleme sıcaklığını korur, Makine parçalarına karşı hasasstır ve düzenli kullanım ile makine ömrünü uzatır.

Suma Cafe Grinderclean, değirmen temizliğinde kullanılmak üzere geliştirilen ilk ve tek ürün olup, tamamen doğaldır. Kahve çekirdeği şeklinde tabletlerden oluşur, Gluten içermez, Kokusuzdur, Acılaşan kahve yağının kokusunu gidermede etkilidir ve gıdaya teması hiçbir sorun teşkil etmez.

Suma Cafe Milkclean, kahve ve espresso ekipmanlarındaki süt sistemlerinin temizliğini en hızlı ve pratik şekilde yapabilmeniz için tasarlanmıştır. Fosfatsız ve asidik bir temizleme solüsyonudur. Otomatik süt köpürtücüler, buhar çubukları, otomatik espresso makinelerinin süt hazneleri ve süt cezveleri için idealdir.

Suma Cafe Powder ile çeşitli geleneksel espresso makinelerinin günlük temizliğini zahmetsizce yapabilirsiniz. Fosfat içermez, Toz yapıdadırGeleneksel espresso makinelerinin ters yıkama; kaşık ve diğer parçaları için daldırma işlemi yaparak uygulanır.

Suma Cafe Tabs
, kahve demleme ve servis ekipmanlarının tek adımda temizliği için özel olarak dizayn edilmiştir. Fosfat içermez, Ürünün iyice durulandığını test edebilmeniz için mavi renkte tasarlanmıştır.


İletişim Bilgileri

 

 

Sarf Market Bilgisayar ve Kırtasiye Malzemeleri Ltd Şti

Karadeniz Mah. 1204 Sk. No:11/A

Gaziosmanpaşa - İstanbul

 
Kurumsal Müşteri Hizmetleri
0 212 213 64 37
Dahili: 115-116-117-118-119
 
Web Satış ve Destek
0 212 213 64 37
Dahili: 111-112
 
Telefon Numaraları
0 212 213 64 37 
0 212 213 64 38
0 212 213 64 39
0 212 272 61 24
0 212 535 67 57
 
E-Posta
satis@sarfmarket.com.tr bilgi@sarfmarket.com.tr

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.