Casio Bilimsel Hesap Makinesi Fx 82 Es Plus

Ürün Kodu : 103271
Stok Durumu Stoklarda Yok
27,95 TL + KDV
32,98 TLKDV
DAHİL
BANKA
TAKSİT SAYISI
TAKSİT TUTARI
TOPLAM TUTAR
{{BANK.BANK_NAME}}
{{INSTALLMENT.COUNT}}
{{INSTALLMENT.AMOUNT}} TL
{{INSTALLMENT.TOTAL}} TL
Teslimat Tarihi
Planlanan Teslimat
:
30.11.2020
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Casio Bilimsel Hesap Makinesi FX-82 ES PLUS 

  Casio FX-82ES Plus Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi Cambridge International Examinations sisteminde GCSE, AS ve A düzeyine uygundur. Bir adet AAA boyutlarında pil ile çalışır ve 252 adet fonksiyon seçeneği içermektedir. Aynı zamanda ders kitabı ekranı da bulunmaktadır. Bu şekilde ifadeleri ders kitabı şeklinde görüntüleyebilirsiniz.

  Casio FX-82ES Plus Bilimsel fonksiyonlu hesap makinesine işlemlerinizi kolaylaştırmak için diğer hesap makinelerine göre birtakım yeni fonksiyonlar eklenmiştir. Bu yeni fonksiyonlar asal sayıları çarpanları çarpanlarına ayırma işlemleri ve rastgele tam sayılar işlemleridir. Bununla birlikte Casio FX-82Es Plus Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi diğer standart fonksiyonları da yerine getirmektedir. Bunlar, Kesir hesaplamaları, kombinasyon ve permütasyon işlemleridir. Bilimsel fonksiyonlu hesap makinenizle aynı zamanda List tabanlı STAT veri düzenleyici, standart sapma, regresyon analizi gibi istatistiki hesaplamalarınızı da yapabilirsiniz. Hesap makinenizle bundan başka yapabileceğiniz işlemler şu şekildedir; koordinat dönüştürme, kuvvet hesaplama, trigonometri, tablo fonksiyonudur.

  Casio FX-82ES Plus Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi, 125 gram ağırlığında olup 18.6 x 85 x 156 mm boyutlarındadır. 2 satır ve 10+2 hane genişliğinde ekranı bulunmaktadır. 10 basamaklı katsayı + 2 basamaklı üslü sayı görüntüleme imkanı sunmaktadır. Yüksek çözünürlüklü ekranı her seferinde güzel gözüken grafikler oluşturmanızı sağlayacaktır. Çoklu tekrar etme özelliği sayesinde önceden kullandığınız formüllere düzenlemek ve tekrar kullanmak için hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Plastik tuşları sayesinde kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Sert sürgülü kapağı sayesinde de hesap makinenizi darbelere karşı korur, güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

  Liste tabanlı STAT veri düzenleyici sayesinde giriş verilerini liste formatında görüntüleyip düzenleyebilir, veri gruplarını da görüntüleyebilirsiniz. Böylece Casio FX-82ES Plus Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesiyle sadece basit işlemleri yapan sıradan hesap makinelerine ihtiyacınız kalmayacak. 2 satırlı ekranı sayesinde en karmaşık işlemleri yaparken bile kullanım açısından kolaylık sağlar. Yaptığınız işlemlerde önceki adımları görme ve düzenleme imkanı da sunmaktadır. Böylece işlemleri başa almak yerine sadece değiştirmek istediğiniz kısımlara müdahale edebilirsiniz. Aynı zamanda daha önceden kullandığınız formülleri de sizin için saklar, şekilde hızlı ve kolay bir şekilde işlem yapmanıza imkan verir.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.