sadsad x
asdasd

STAEDTLER triplus® ürün yelpazesi

13 Şubat 2020
STAEDTLER triplus® ürün yelpazesi

STAEDTLER; kökleri 1662 yıllarına dayanan ve firmanın bugünkü temelleri 1835 yılında atılmış, güçlü bir markadır.

STAEDTLER, kuruluşundan bu yana yaptığı atılımlarla yazı ve çizim malzemeleri konusunda dünyanın önde gelen üretici ve tedarikçilerinden biri olmayı başardı. Avrupa’nın en büyük markör, silgi ve ağaç cidarlı kalem üreticisi ve yine Avrupa’nın en büyük mekanik kurşun kalem üreticisi oldu. Bugün STAEDTLER, dünya çapında 8 üretim fabrikasına sahiptir.

Büyümesini aralıksız sürdüren STAEDTLER’in, küresel çapta varlığı arttıkça, gelecek nesillere karşı olan sorumluluğu da artmaktadır. Bu nedenle, kaynakları tasarruflu kullanmak, verimli ve doğaya dost üretim yöntemleri geliştirmek, kapsamlı bir enerji tasarrufu politikası uygulamak ve hammaddeleri geri dönüştürmek STAEDTLER’in temel ilkeleri arasında yer almaktadır.

1997’den bu yana STAEDTLER Grup’un tüm hisseleri STAEDTLER Vakfı’nın elinde bulunmaktadır. Medenî hukuka tâbi olan bu vakıf, üniversitelerde, teknik okullarda ve diğer kültür kurumlarında bilimsel araştırmaları teşvik etmektedir. Destekleyici bilimsel projelere ek olarak, STAEDTLER Vakfı, üstün performans sergileyenlere her yıl kendi kârından ayırdığı önemli teşvik ödülleri vermektedir.

 

Staedtler; Okul, Ofis, Sanatsal ve yaratıcılık ana başlıklarında zengin ürün gamına sahip bir markadır. Bu zengin ürün çeşitliliği ile 7’den 77’ye tüm yaş grupları için yüksek kaliteli yazı, renklendirme, çizim ve yaratıcı ürünler sunmaktadır.

Ürün Grupları

  • Ağaç cidarlı kurşunkalemler ( Kurşunkalem ve Boya Kalemleri )
  • Keçeli Yazı ve Boya Kalemleri ( Fineliner – Broadliner )
  • Sanatsal Boyama Ürünleri ( karat® )
  • Modelleme Hamurları FIMO®
  • Mekanik Kurşun Kalemler
  • Silgi & & Min & Kalemtraş
  • Markörler  ( Lumocolor®  )

 

Staedtler, tüm dünyada yüksek kalitesi ile tanınmakta ve her koşulda mükemmel yazım, çizim ve yaratıcılık sağlayan ürünler üretmektedir. Ürünlerinin %80 den fazlası Almanya üretimidir. Ağaç cidarlı kurşun kalemlerin imalatı konusunda en önemli hammaddelerden biri olan ağacın, tedariği ve işlenmesi konusunda FSC ve Pefc standartlarına uygun Saklama Sertifikasına (CoC) sahiptir. Tüm ağaç cidarlı kurşun kalemler, sertifikalı ağaç kullanılarak üretilmektedir.

Bu sertifikalalar;  STAEDTLER'in çevreye verdiği önemi ve üretimin vazgeçilmezi olan ağaç hammaddelerin, kompozitlerin kullanımında sorumluluk sahibi olduğunun altını çizmektedir.

     STAEDTLER innovatif yenilikleri ile de fark yaratan bir firma. Staedtler ürünleri, gün geçtikçe yeni teknoloji ve buluşlarla zenginleşiyor. Renkler daha canlı, formlar daha ergonomik, kurşunkalem uçları çok daha güçlü hale getiriliyor. STAEDTLER markasını geliştiği patentli ABS sistemi ( anti breaking sistem ) kurşun kalem ucunun çevresini koruyucu bir zırh gibi saran ve kırılmaya karşı yüksek direnç sağlayan orijinal beyaz koruyucu kaplamanın dünyada benzeri yoktur. 1960’larda OHP kalemi olarak ortaya çıkan ve bugün etiketleme ve yazma için mükemmel bir markör haline gelmiş STAEDTLER Lumocolor®  MARKÖRLER de öyle… Kalemin kurumasını önleyen özel sistemi ve gelişmiş mürekkep teknolojisi Lumocolor’u benzersiz kılıyor.  Bu kalem, günler boyunca kapağı açık unutulsa bile kurumuyor.

 

Bir diğer yeni fikir: STAEDTLER triplus® ürün yelpazesi. 
Yazı gereçlerinin ille de yuvarlak veya altıgen olması gerektiğini kim söylemiş?

 

STAEDTLER triplus’un üçgen şekli, tasarım ve ergonominin bir arada uyum içinde var olabileceğinin en iyi örneği. Yumuşak ve ergonomik formuyla güzel yazı yazmayı sağlayan triplus, IF Tasarım Ödülü ve Kırmızı Nokta Tasarım Ödülü’ne layık görüldü.

 

İşte bu fikirler ve daha niceleri, STAEDTLER’in bütün dünyada kusursuz yazı ve çizim malzemeleri konusunda ünlü ve tercih edilen marka olmasında rol oynuyor. STAEDTLER, geleneği, gelecekle buluşturan eşsiz bir firma, her zaman bir adım ötesini düşünen öncü bir markadır. İşte bu yüzden bugünden itibaren STAEDTLER’in geliştireceği yeni fikirleri takip ediniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.