sadsad x
asdasd
Kategori:

Temizlik

04 Mart 2020

Coronavirüsten Nasıl Korunuruz?

Bulaşması nasıl önlenir? Hangi ürünleri kulllanmalıyız?

02 Ekim 2020

Bu Tarifler Çayın Yanına Çok Yakışacak

Çayı demleyin, en lezzetli tariflerle geliyoruz.

13 Aralık 2021

Covid-19 ve Hayatımızdaki Etkileri

Dünya son iki yıldır oldukça farklı bir dönemden geçmekte. Covid-19 adındaki bir virüs ve onun beraberinde gelen pandemi tüm dünyada hayatı tamamen değiştirdi. Daha önce haberdar bile olmadığımız bu virüs aniden hayatımızın kontrolünü ele geçirebilecek hale geldi. İlk kez 31 Aralık 2019’da Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan bu virüs hayatımızı her yönden etkilemeye başladı.

13 Aralık 2021

Doğru Temizlik Nasıl Olmalı?

Temizliğin hem sağlık için hem de estetik için önemi oldukça büyüktür. Temizliğin önemi son yıllarda ortaya çıkan Covid-19 salgınından sonra daha çok anlaşılmıştır. Tıpkı Covid-19 salgınında olduğu gibi birçok virüs ve bakteri temiz olmayan ortamlarda çoğalmaya ve bulaşmaya daha elverişlidir. Özellikle de vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz ev ve iş yerleri gibi yaşam alanlarının temiz olması sağlık için oldukça önemli bir faktördür. Tabi yapılan temizliğin etkili olması için doğru yapılmış olması gerekir. Yani asıl önemli olan temizlik yapmak değil doğru temizlik yapmaktır.

15 Aralık 2021

Hijyenin Hayatımızdaki Rolü

Temizlik ve hijyen hayat kalitemiz ve sağlığımız için gerekli olan unsurların başlarında gelir. Kişisel hijyenimizin yanı sıra yaşam alanlarımızın hijyeni de büyük önem taşır. Özellikle son yıllarda ortaya çıkan covid-19 salgınından sonra da hijyene olan bakış açısı değişmiştir. Hijyen hayatımızda daha çok yer kaplamaya başlamıştır.

15 Aralık 2021

Deterjan Nasıl ve Neye Göre Seçilir?

Temizlik hayatımızın en önemli parçalarından biridir. Hem estetik hem de sağlık için temiz bir ortamda yaşamak büyük bir önem taşır. Gün içerisinde en çok vakit geçirdiğimiz ortamlar evlerimizdir. Evlerin temiz olması konforlu ve sağlıklı bir hayat için oldukça önemlidir. Yalnızca evlerin değil gün içerisinde çokça vakit geçirdiğimiz okullar ve iş yerleri gibi ortamların de temiz olması gerekir. Kişinin kendi temizliği ve hijyeni de olmazsa olmazdır. Temizlik birçok şekilde yapılır. Birçok alanın temizliği için farklı temizlik ürünleri gerekir. Kıyafet temizliği için de gerekli olan temizlik ürünleri deterjanlardır. Üzerimizde sürekli duran kıyafetlerin temiz olması için deterjan seçiminin doğru olması gerekir.

15 Aralık 2021

Kağıt Havlu Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Günlük hayatta evlerimizin neredeyse demirbaşı haline gelmiş olan kağıt havluları sıklıkla kullanırız. Evde mutfaklarda, banyolarda, lavabolarda kağıt havlu kullanılabilir. Kağıt havlular en çok mutfakta ve banyoda kullanılır. Mutfakta yere ya da mermere bir sıvı döküldüğünde ilk yapılan hemen kağıt havlu kullanmaktır. Evin diğer alanlarında da ilk olarak bu iş yapılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.