sadsad x
asdasd
Kategori:

Kırtasiye

13 Şubat 2020

STAEDTLER triplus® ürün yelpazesi

Bir diğer yeni fikir: STAEDTLER triplus® ürün yelpazesi

15 Aralık 2021

Kalemin Binbir Çeşidi

Kalem insanlığın ilk çağlarından beri hayatımızda olan, yazı yazmayı, çizimi, hesap yapmayı vb. işleri yapmamızı sağlayan araçtır. Yazının icadı dünya tarihinin başlangıcı kabul edilir. Tarih, yazının icadından sonra yazılarak günümüze aktarılmıştır. Kalemin icadı ise yazıdan bile önceye dayanır. Kalemin yazıdan önce kullanıldığı düşüncesi şaşırtıcı ve mantıksız gelse de insanlar yazı bulunmadan önce de iletişim için çizimleri kullanmaktalardı. Bunun için de kalem işlevi gören çeşitli materyallerden yardım almaktalardı.

15 Aralık 2021

Kağıt Dönüşümünün Önemi

Geri dönüşüm daha önce kullanılmış olan ürünlerin çeşitli işlemlerden geçirilerek ham maddesinin yeniden işlenip yeniden bir ürün oluşturulmasına denir. Kağıt, cam ve plastik gibi atıklar geri dönüştürülebilir atıklardır. Geri dönüşüm ve ham madde kaynaklarımızın tüketimini azaltan çok önemli bir uygulamadır. Atık olarak görülen bu ürünlerin tekrar işlenerek ham madde haline getirilmesinin doğa için önemi oldukça büyüktür. Kağıt dönüşümü de doğa için oldukça önemli olan geri dönüşüm örneklerindendir.

15 Aralık 2021

Kırtasiye Ürünlerinde Kalitenin Önemi

Kırtasiye malzemeleri hem okul çağı çocuklarda hem okul öncesi çocuklarda hem de ofis yerlerinde sıklıkla kullanılan ürünlerdendir. Kalemden deftere, poşet dosyalardan klasörlere, ataşlardan zımbalara sayısız ürün kırtasiyelerden satın alınabilir. Kırtasiye malzemeleri seçiminde birçok faktör göz önüne alınabilir ancak bunlardan en önemlisi kalitedir. Bu ürünler sürekli temas edilen ürünler olduğu için kaliteli malzemelerden yapılmış olması sağlık için en iyisi olacaktır.

15 Aralık 2021

Okul Malzemelerinin Çocuk Sağlığı İçin Önemi

Okullar açılmaya yaklaştıkça okul malzemeleri için alışverişler de başlıyor. Okul için heyecanlı olan çocuklar ve veliler okul alışverişi için kırtasiyelere koşuyor. Ya da heyecanlı veliler alışveriş için soluğu internette alıyor. Okul alışverişleri başlarken velilerin dikkat etmesi gereken bazı konular da yok değil. Örneğin okul malzemelerinin çocukların sağlığını ne kadar ve ne yönde etkilediği konusu birçok velinin aklını karıştırıyor.

15 Aralık 2021

Online Eğitim için Olmazsa Olmazlarınız Nelerdir?

Ülkemiz ve tüm dünya 2019 yılından beri covid-19 adı verilen bir salgınla boğuşuyor. Bu salgının getirdiği pandemi süreci de hayatımızda birçok şeyi değiştirmiş durumda. Birçok insan pandemi sürecinde evinden çıkmamaya özen göstererek işlerini evden halletmeye başladı. İnsanlar evden çalışmaya ve zamanlarını evde geçirmeye başladı. Bu dönemde internet alışverişi de artış gösterdi. İnsanların evde vakit geçirmek için yeni hobiler edinmesi gerekti. Bu dönemde öğrenciler ise okullara gitmeyerek evde online eğitim almaya başladı.

15 Aralık 2021

Ergonomi Ürünlerinin Sağlığımız için Önemi Nedir?

Sağlığımız bizim için en değerli şeylerden biridir. Sağlığımızı korumak için dikkat etmemiz gereken birçok unsur vardır. Vücut sağlığı bir bütün olsa da farklı sistemlerin düzeni için farklı noktalara dikkat etmek gerekir. Örneğin sindirim sistemi sağlığı için düzenli ve sağlıklı beslenmek gerekir. Ya da akciğer sağlığı için sigara içmemek gerekir. Omurga sağlığı için ise ergonomik ürünler kullanmak ve sırtın duruşunu korumak gerekir.

15 Aralık 2021

Ofisiniz için İhtiyaç Duyabileceğiniz Ofis Makineleri Nelerdir?

Ofisler ve iş yerleri gün içerisinde en çok vakit geçirdiğimiz yerlerden biridir. Günün yaklaşık 3’te birini geçirdiğimiz ofisler içerisinde birçok ürün ve makine bulunmaktadır. Ofis dekorasyonu ve düzeni için birçok unsur göz önüne alınmalıdır. Bu çalışma ortamlarının düzenli ve rahat kullanım için elverişli olması çalışma verimini de arttıracaktır. Yalnızca masa düzeni bile çalışma verimini etkileyen bir faktördür. Ofisteki dekor ürünlerinin ve çalışma için gerekli olan ergonomik ürünlerin haricinde ofis makineleri de ofislerde gerekli olan ürünlerdendir.

04 Ekim 2019

Etrafınızdaki meraklı gözlerden sıkılmadınız mı?

İşyerinizde meraklı gözlerin bilgisayar ekranınızdaki yazışmaları okumasına izin vermeyin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.