sadsad x
asdasd
Nescafe - Milano Kahve Makinesi Kampanyası
milano2602.JPG (388 KB)

Kampanya Koşulları


Nescafe Milano Kahve Makinesi Sarf Market & Nestle Türkiye işbirliği ile ücretsiz olarak kullanımınıza sunulmaktadır.

Konsinye makinelerin kurulumu, Nestle Türkiye teknik servisi tarafından gerçekleştirilir. Yalnızca İstanbul İçi lokasyonlar için ücretsizdir. İstanbul dışı kurulumlar için lütfen bilgi alınız.

Bakım ve arıza durumunda servis hizmeti Nestle Türkiye teknik servisi tarafından sağlanacaktır. Yalnızca kurulumun yapıldığı İstabul İçi lokasyonlar için ücretsizdir. İstanbul dışı servis hizmeti için lütfen bilgi alınız.

Sözleşme kapsamında bulunan konsinye makinelerin kullanıcı kaynaklı arızaları garanti kapsamı dışındadır. Hizmet alan firma, garanti dışı kalan arızaların giderilmesi için sorumluluklarını yerine getirmekle yükümlüdür.

Sözleşme süresi 1 ( Bir ) yıldır.

Sözleşmenin karşılıklı haklı sebepler dahilinde feshi durumunda, sözleşme konusu Makineler tüm ekipmanı ile eksiksiz ve çalışır durumda hizmet alan firma tarafından Sarf Market'e teslim edilir.

Sözleşme süresi boyunca kurulumu yapılan Makineler de kullanılacak Kahve Grupları belirlenmiştir. Farklı marka kullanımı durumunda Sarf Market sözleşmeyi tek taraflı fesheder. Hizmet alan firma Makineleri tüm ekipmanı ile eksiksiz ve çalışır durumda teslim etmek yükümlülüğündedir.

Sözleşme tarihinden itibaren 12 ay boyunca Sarf Market hizmet alan firmaya aylık sözleşmede belirtilen adetlerdeki ürünleri fatura edecek ve her ayın 1. ile 10. günü arasında ürünleri teslim edecektir.

Sarf Market sözleşme içeriğindeki ürünlerin Üretici kaynaklı fiyat değişikliklerini takip eder, olası Üretici/İthalatçı firmadan gelen fiyat artış belgesini hizmet alan firma ile paylaşmayı, güncel fiyata bildirim tarihinden itibaren en az 1 hafta sonra geçiş yapmayı taahhüt eder.


Cihaz Özellikleri

Tek tuşla 20 çeşit içecek
Kolay kullanım & bakım
Her zaman standart kalitede içecek
Yüksek enerji tasarrufu
Pratik temizleme imkanı
Genişlik: 42.2cm
Yükseklik: 66.6cm
Boş ağırlık: 35.2kg

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve bize ulaşmak için tıklayın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.