sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 1327 ürün görüntüleniyor.
Tüketim Ürünleri Çeşitleri

Tüketim Ürünleri

Bir ofisin verimli ve düzenli bir şekilde çalışabilmesi için çeşitli tüketim ürünlerine ihtiyacı vardır. Bu ürünler, ofisin günlük işleyişini desteklemek adına en az teknolojik cihazlar kadar önemli bir rol oynamaktadır. Bu anlamda bu tüketim ürünlerinin stoklarının düzenli olarak kontrol edilmesi, gerektiğinde ürünlerin değiştirilmesi iş devamlılığı açısından oldukça kritiktir. İşte bu noktada; klavye ve mouse setinden sunum kumandasına, ekran filtresinden tonere kadar aklınıza gelebilecek tüm ürünler için Sarf Market hizmetinizde!

OEM Ürünleri

Bir ofis ortamında verimli çalışmak için doğru ekipmana sahip olmak çok önemlidir. En çok kullanılan cihazların başında klavye ve mouse gelmektedir. Mouse ve klavyelerde bulunan ek özellikler, çalışma performansını olumlu yönde etkileyebilir. Bu ürünlerin, uzun ömürlü, kaliteli ve kullanışlı olması ofisin maliyetlerinin düşürülmesine de katkı sağlar. Ayrıca sıklıkla kullanılan bu ürünlere özel sprey temizleyiciler, bakteri ve virüslerin yayılmasını önleyerek sağlıklı bir çalışma ortamı da sunar.

En çok kullanılan ürünlerden bir diğeri de USB belleklerdir. USB bellekler, önemli verilerinizi güvenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Çeşitli depolama kapasitelerine sahip olan bu cihazlar, dosyalarınızı hızlı bir şekilde aktarmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır. Toplantılar ve sunumlar için gerek duyulacak ürünlere bakıldığında ise akla ilk olarak sunum kumandası gelmektedir. Sunumlarınızı daha etkileyici hale getirmek, slaytlar arasında kolay geçiş yapmak ve daha profesyonel bir imaj oluşturmak için sunum kumandalarını tercih edebilirsiniz.

Doğru ve kaliteli ekipmanı seçmek, ofis çalışanlarının konforunu ve performansını arttırmada büyük bir rol oynar. Tüm bu ofis ürünlerini Sarf Market’ten temin edebilir, bütçenizi akıllıca yönetebilirsiniz!

Ekran Filtre Çeşitleri

Birçok ofis çalışanı, bilgisayar ekranlarına saatlerce bakmak durumunda kalmaktadır. Bu uzun süreli ekran maruziyeti, göz yorgunluğuna ve iş performansında düşüşlere yol açabilir. Ekran filtreleri, zararlı mavi ışık engelleme ve yansıma engelleyici gibi özellikleri ile daha rahat bir çalışma süreci sağlarlar. Böylelikle, çalışanların göz yorgunluğunu azaltarak verimliliği artırabilir ve iş performansını olumlu yönde etkileyebilirler. Yansıma önleyici ekran filtrelerinin yanı sıra ekranınızın başkaları tarafından görülmesini engelleyen gizlilik ekran filtreleri de oldukça revaçtadır. Siz de ofisinizin verimliliğini arttırmak istiyorsanız, ekran filtreleri gibi birçok kaliteli ürünü Sarf Market’te keşfedebilirsiniz.

Pil ve Muadil Toner

Ofislerde kullanılan birçok cihaz, pil gücüyle çalışır. Pil gücü düşük veya bitmiş olan bir cihaz, çalışma akışını kesintiye uğratabilir ve ciddi zaman kaybına neden olabilir. Bu nedenle, şarj edilebilir pillerin tercih edilmesi, hem maliyetleri azaltır hem de çevresel açıdan daha sürdürülebilir bir seçenek sunar. Şarj edilebilir, alkalin ve çinko pil seçenekleri ve çok daha fazlasını Sarf Market’te bulabilirsiniz.

Yazıcılar, fotokopi makineleri ve diğer ofis cihazları için toner kartuşları kullanılır. Bu tüketim ürünü, belgelerin ve raporların basılması için gereklidir. Kaliteli toner kullanımı, baskı kalitesini artırır ve belgelerin profesyonel bir şekilde sunulmasını sağlar. Ayrıca, düşük kaliteli tonerler cihazlara zarar verebilir ve bakım maliyetlerini artırabilir. Bu anlamda toner kartuşlarının düzenli olarak kontrol edilmesi ve değiştirilmesi, ofislerde iş devamlılığını sağlamak için olmazsa olmazlardan biridir. Sarf Market’te kaliteli muadil toner seçeneklerimizi inceleyebilir, kolaylıkla sipariş vererek hızla ürünlerinize ulaşabilirsiniz. Formun Üstü

Ofisiniz için her şey: Sarf Market!

Philips, Logitech, Hp, Duracell ve 3M gibi kaliteli markaları tek bir yerde bulabileceğinizi biliyor muydunuz? Sarf Market’te aklınıza gelebilecek tüm ofis ürünlerini bulabilirsiniz. Sizlere klavyeden hoparlöre, sunum kumandasından ekran filtresine kadar geniş ürün yelpazemizi en iyi fiyatlarla sunuyoruz. Güvenli online ve toptan alışveriş seçeneğimiz sayesinde birkaç tıkla ofis ihtiyaçlarınızı sepetinize ekleyebilir, arzu ettiğiniz ürünlere hızla ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı anlayışımız doğrultusunda, ürünleriniz aynı gün içerisinde kargolanarak sizlere ulaştırılmaktadır. Ayrıca, şirketinize özel online alışveriş panelimiz ile tüm alışveriş sürecini kontrol edebilmenizi mümkün kılıyoruz. Eğer siz de ofisinizin ihtiyaçlarını Sarf Market üzerinden temin etmek ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız, online mağazamızı ziyaret edebilir ve 0212 213 64 37 numaralı Kurumsal Müşteri Hizmetleri ve Web Satış ve Destek üzerinden tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz. Gelin siz de Sarf Market ile ofisinizi bir adım ileriye taşıyın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.